RAK - nowa piosenka SexMasterki z dobrymi opiniami

RAK - nowa piosenka SexMasterki z dobrymi opiniami

SexMasterka to dość kontrowersyjna postać na polskiej scenie YouTube. Powszechnie panująca opinia nie stawia jej w dobrym świetle. Wczoraj miała miejsce premiera nowej piosenki Anieli. Poprzednie jej produkcje nie cieszyły się ogromną sławą, jednak każdy kolejny utwór zdaje się być coraz lepszy. Tym razem YouTuberka zmieniła całkowicie podejście do produkcji utworu, a w tekście nawiązała do panującej o niej opinii oraz do swojego sukcesu.


Piosenka "RAK" to najnowsze dzieło Anieli. YouTuberka włożyła w tę piosenkę wiele pracy, a sam projekt zapowiadała już od dawna w swoich social mediach. Jak widać - praca nie poszła na marne. Już na pierwszy rzut oka widać, że materiał został przygotowany znacznie lepiej, niż poprzednie piosenki i jest bardziej przemyślany. Teledysk nie zawiera już tak bardzo kontrowersyjnych scen, za które YouTube mógłby nałożyć ograniczenia wiekowe, dzięki czemu piosenka trafi do większej grupy odbiorców. Dodatkowo widać, że wiele pracy zostało włożone w bardzo dokładnie dopracowany teledysk oraz w przygotowanie muzyki.


Tekst utworu nawiązuje do stosunku widzów do SexMasterki oraz opinii, która o niej krąży. W pierwszej zwrotce słyszymy:
I nagłówki czytam "Masti to rak"

Spływa po mnie hejt

W hajsie kąpie się

Moje życie jest jak sen

Odnosi się to do sytuacji, gdy Aniela wyprodukowała swoją pierwszą piosenkę. Wtedy cały internet huczał od negatywnych opinii, w tym twierdzących, że SexMasterka to "rak". YouTuberka, jak widać, nie przejęła się hejtem i kontynuuje tworzenie tego, co lubi. Jak wynika z tekstu - zarabia z tego duże pieniądze, a jej życie jest piękne. W kolejnych zwrotkach słyszymy, że Aniela bardzo szanuje swoich widzów i wszystko co robi, tworzy specjalnie dla nich - "Perły swoje mam Dla nich kręce każdy snap", a także "Wije się na rurze. Znów wywołam burzę. Co poradzić mam, skoro ciągle mało wam.", co odnosi się do sytuacji, którą można zaobserwować na YouTube, gdy SexMasterka zrobi nową piosenkę. Wtedy karta "na czasie" zapełnia się recenzjami i prześmiewczymi filmami na temat jej twórczości.


Po 24 godzinach od publikacji piosenki zebrała już ponad 800 tysięcy wyświetleń, aż 88 tysięcy łapek w górę i tylko 16 tysięcy w dół. Jest to jeden z najlepszych wyników, w porównaniu do pozostałych utworów. W komentarzach można zauważyć pozytywne opinie, które chwalą Anielę za włożoną pracę oraz twierdzą, że "RAK" już niedługo będzie hitem. Wiele osób dostrzega również progres SexMasterki, która jak wiadomo, zaczynała od bardzo słabego utworu -  "Poka sowe", który obecnie ma prawie 570 tysięcy łapek w dół i jest najbardziej nielubianym polskim materiałem na całym YouTube. Tym razem trzeba jednak przyznać, że Aniela śpiewa zdecydowanie lepiej, a opinie są tego dobrym świadectwem.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl