SexMasterka oficjalnie ogłasza premierę nowego teledysku

SexMasterka oficjalnie ogłasza premierę nowego teledysku

Przez jednych uwielbiana, przez innych znienawidzona - SexMasterka jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Zasłynęła między innym z piosenki "Poka sowę" która spotkała się ze sporą falą krytyki. Jednak niezrażona porażką postanowiła przygotować jeszcze jeden utwór.


O tym, że Aniela szykuje kolejny kawałek, pisaliśmy tutaj.  Mimo tego, że o pracach nad nową piosenką poinformowała nas już na początku listopada, to dokładną datę premiery podała dopiero dzisiaj. Odbędzie się ona jeszcze w tym roku, dokładnie 29 grudnia, czyli za niecały tydzień.O wszystkim możecie dowiedzieć się ze snapchata Sexmasterki, na którym około południa ogłosiła dokładną datę  premiery. Jednocześnie zaprosiła na wydarzenie na Facebooku, w którym udział zadeklarowały już ponad 2 tysiące osób, a ponad 5 tysięcy jest nim zainteresowanych. Co ciekawe, data ta nie mówi nam o opublikowaniu filmu na YouTube ale o emisji teledysku na wielkim ekranie.Premiera odbędzie się w... warszawskim Mutikinie: Złote Tarasy. Wstęp będzie tylko dla osób powyżej 16 lat, oczywiście po wcześniejszym okazaniu biletu. Cena jednej wejściówki to niecałe 50 zł a link do sklepu z biletami można znaleźć na stronie wydarzenia.

Jak zapowiedziała sama Aniela, po pokazie będzie można się z nią spotkać zrobić wspólne zdjęcie czy porozmawiać. Kiedy klip pojawi się na Kanale Sexmasterki, tego nie wiemy. Ciekawe czy taka forma premiery piosenki spodoba się widowni Anieli i czy inni twórcy pójdą w jej ślady.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.