SexMasterka odchodzi z YouTube?

SexMasterka odchodzi z YouTube?

SexMasterka usunęła wszelkie przejawy swojej działalności ze wszystkich profili społecznościowych, włącznie z materiałami na YouTube. Obecnie na jej kanale możemy zobaczyć tylko jeden film, na którym Aniela obwieszcza zakończenie swojej kariery.


Nieoczekiwanie zniknęły wszystkie treści opublikowane przez SexMasterkę z profili na YouTube, Facebooku czy Instagrama. Na zdjęciach w tle widnieje tajemnicza, czarna plansza. Aniela na swoim głównym kanale opublikowała niespełna dwuminutowy film, na którym oficjalnie informuje o odejściu i dziękuje swojej widowni za okazane wsparcie.Pod koniec filmu Masterka twierdzi, że spełniła swoją rolę i czas iść dalej. Mówi też, że warto czekać, bo jest na co. Wydaje się zatem, że zawieszenie aktywności w sieci jest tylko chwilowe, a cała tajemnicza otoczka ma za zadanie narobienia szumu medialnego.

Możemy spekulować jaką drogę obierze teraz Aniela. Przypomnijmy o niewątpliwych sukcesach związanych z utworami muzycznymi i stosunkowo ciepłym przyjęciem ostatnich kawałków. Wszystko wskazuje na to, że SexMasterka pracuje nad wypuszczeniem debiutanckiego albumu, o czym informowała nawet w październiku ubiegłego roku na swoim Snapchacie.


avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu