SexMasterka oficjalnie zapowiada swoją nową piosenkę!

SexMasterka oficjalnie zapowiada swoją nową piosenkę!

SexMasterka - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie, znów zaskakuje swoich fanów! Dziś zapowiedziała, że zakończyła nagrania do nowego klipu. To oznacza tylko jedno...


Pierwszą opublikowaną piosenką Anieli był utwór pt. "POKA SOWE". Po umieszczeniu klipu na YouTube, w sieci dosłownie zawrzało. Jej utwór był głównym tematem omawianym przez społeczność internetu przez wiele tygodni.Dziesiątki tysięcy negatywnych komentarzy czy reakcje YouTuberów, to tylko część  tego, co wtedy się wydarzyło. Materiał SexMasterki do tej pory zebrał ponad 11 milionów wyświetleń oraz zajął zaszczytne miejsce w TOP100 najbardziej nielubianych materiałów na YouTube w skali całego świata! Pod klipem pojawiło się 115 tysięcy łapek w górę i aż 548 tysięcy w dół. Aniela jednak się tym nie przejęła, co pokazała nam reagując na sukces klipu oraz teraz - zapowiadając nowy utwór!

Wszystkiego dowiedzieliśmy się z jej oficjalnego Snapchata, na którym napisała: "BUM! Wczoraj w nocy zakończyliśmy kręcenie klipu roku! To nie będzie hit... to będzie... ROZP*****" po 2 kolejnych wulgarnych snapach dodała: "Zatrzęsie się całym krajem, miazga 200%. Wyczekujcie!". Na sam koniec napisała, że klipu mamy spodziewać się w grudniu. Odważycie się na przesłuchanie jej drugiej piosenki? Czekacie?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl