SexMasterka powraca pod nową nazwą. Zajmie się tylko muzyką?

SexMasterka powraca pod nową nazwą. Zajmie się tylko muzyką?

SexMasterka nie kazała zbyt długo czekać na swój powrót. Autorka zmieniła pseudonim i jak wynika z nowo dodanego filmu – rozpoczyna karierę muzyczną! 


Dwa tygodnie temu pisaliśmy o odejściu SexMasterki z YouTube. Aniela usunęła wszystkie filmy, zmieniła szatę graficzną w swoich wszystkich mediach społecznościowych, podziękowała publice za wsparcie i pożegnała się.

Wczoraj social media zawrzały gdy wyszło na jaw, że "odejście" było tak naprawdę rozpoczęciem nowego etapu jej działalności, tym razem muzycznej. SexMasterka zmieniła pseudonim na Lil Masti i opublikowała krótki materiał, który jest zapowiedzią nadchodzącego numeru.Filmik nie zdradza zbyt wiele poza tytułem i datą premiery utworu. Tajemniczy głos wypowiada słowa "Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz". Nie do końca jasny jest klimat i gatunek nadciągających kawałków, choć ksywka Lil Masti sugeruje naleciałości rapowe z nurtu nowoszkolnego.

Piosenka "Fenix" ukaże się w sobotę 16 marca i prawdopodobnie będzie singlem promującym debiutancką płytę artystki. Wygląda na to, że Aniela całkowicie porzuciła swoją dotychczasową działalność na rzecz tworzenia muzyki. Czego spodziewacie się po Lil Masti?

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu