Netflix zapowiada 3. sezon

Netflix zapowiada 3. sezon "Sex Education"!

Fani serialu Sex Education nie musieli długo czekać na potwierdzenie kontynuacji. Netflix zapowiedział właśnie trzeci sezon popularnej produkcji - na razie jednak brakuje oficjalnej daty premiery.


Sex Education to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. W styczniu bieżącego roku mieliśmy do czynienia z debiutem drugiego sezonu - już jego zakończenie wskazywało na możliwość powstania kontynuacji. Na oficjalne potwierdzenie trzeba było jednak chwilę zaczekać.

Wczoraj Netflix opublikował zapowiedź trzeciego sezonu Sex Education, co uspokoiło zagorzałych fanów produkcji. Krótki materiał wideo przedstawia dyrektora liceum Moordale oprowadzającego widzów po wystawie malarstwa. Przesłanie klipu jest proste: "kolejne odcinki nadchodzą". Trudno jednak mówić o dacie premiery.Oczywiście fani już snują domysły na ten temat. Najpopularniejsza teoria zakłada debiut trzeciego sezonu w styczniu 2021 roku. Poprzednie części ukazywały się właśnie w pierwszym miesiącu 2019 oraz 2020 roku. Pozostaje jednak oczekiwać na oficjalne potwierdzenie od Netflixa.

 

Czekacie na kolejny sezon Sex Education? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.