Setny odcinek Wjazdu na Chatę - jubileuszowa rewizyta u Unboxall'a!

Setny odcinek Wjazdu na Chatę - jubileuszowa rewizyta u Unboxall'a!

Zastanawialiście się jak wyglądają stanowiska pracy, mieszkania czy domu YouTuberów? Chcielibyście zobaczyć coś więcej niż tylko fragment pokoju który pokazują nam twórcy? Jest na to świetny sposób. Znacie "wjazd na chate"? Głupie pytanie, kto by nie znał tej serii filmów u Jacka Gadzinowskiego!


Najpierw małe przypomnienie o czym jest seria. "Wjazd na chatę" polega na zaprezentowaniu jak mieszkają i w jakich warunkach pracują znani twórcy z YouTube. Jacek odwiedza ich ze swoją kamerą by pokazać jak to wygląda od drugiej strony. Zaspokaja naszą ciekawość, która drzemie gdzieś głęboko w nas.


Na jego kanale pojawił się właśnie jubileuszowy setny odcinek, który jest rewizytą do równie dobrze znanego Unboxalla. Jeśli nie widzieliście pierwszego wjazdu możecie śmiało zerknąć niżej i razem z Jackiem zwiedzić piwnicę, w której odbyła się walka na młotki, ubikację w której powstał pomysł na kanał Unboxa i wiele innych.
Teraz czas na rewizytę z okazji setnego odcinka oraz 400 tysięcy widzów na kanale Unboxalla, który z tej okazji zrobił również specjalną zapowiedź.
Tym razem to Jack zaskoczył TheUnboxalla i zrobił mu wjazd od tyłu, czyli od ogrodu. Jednak szybko skończył w szafie na sklejaniu zepsutego wiatraka. Z racji tego, że na filmie z zapowiedzią rewizyty wbiliście 15 tysięcy lajków, Jacek otrzymał 15 soczystych kopniaków od Unboxalla. Musicie to zobaczyć!


Nie obyło się bez spontanicznego otwarcia jednej z paczek od widzów, dzięki której kot dostał małe co nieco do jedzenia. Unboxowi znudziło się Q&A i postanowił przejść do wyzwania, którym okazał się unboxing samego Jacka Gadovskyego. Chcecie zobaczyć jak to wyszło? Zapraszam na odcinek:
Panowie pożegnali się kulturalnie w ogrodzie przy szklaneczce pysznego "cytrynowego drinka". Możliwe, że jeszcze nie raz zobaczymy Unboxalla w odcinkach "wjazdu na chatę"!


Lubicie oglądać jak mieszkają YouTuberzy? Czekacie na nowe odcinki ze stajni Jacka? Dajcie znać co myślicie o tym jubileuszowym odcinku!


Jakub Romanowski

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.