Seriale TVN trafią na YouTube

Seriale TVN trafią na YouTube

Produkcje emitowane na TVN, można oglądać w serwisie player.pl, jednak wiąże się to albo z wykupieniem płatnej subskrypcji, albo z koniecznością zobaczenia niekrótkich bloków reklamowych. TVN rozpoczął właśnie specjalną akcję, dzięki której poszczególne odcinki seriali ich produkcji, zobaczyć będzie można również na YouTube oraz Facebooku. 


Wydarzenie "Odpalamy seriale ZA FREE" wystartowało wczoraj o godzinie 10:00 i potrwa do 10 września. W ramach akcji, pierwsze odcinki seriali takich jak m.in.: "Chyłka - Zaginięcie", "Odwróceni. Ojcowie i córki" czy "Kod Genetyczny", obejrzeć będzie można za darmo na oficjalnym kanale TVN-u na YouTube oraz Facebooku. Udostępniony w ten sposób został dzisiaj pierwszy odcinek serialu "Chyłka - Zaginięcie".
Kolejne produkcje udostępniane będą co tydzień, według poniższego harmonogramu:

20.08 - Kod Genetyczny

27.08 - Odwórceni. Ojcowie i córki

03.09 - Motyw

10.09 - Pod powierzchnią

Akcja ma na celu promocję seriali, po które znacznie więcej osób sięgnie, mając do nich darmowy dostęp, bez konieczności oglądania reklam. Zobaczyć w ten sposób będzie można tylko pierwsze odcinki wybranych produkcji, których oglądanie dokończyć będzie trzeba już na player.pl.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.