Serial

Serial "Lupin" z wielką popularnością na polskim Netflixie

Netflix z każdym miesiącem dzieli się autorskimi produkcjami, które niewątpliwe zasługują na uwagę. Od hitu "Gambit królowej" brakowało jednak oryginalnych treści, które przyjęłyby się przez widzów w taki sposób, że można byłoby nazwać je hitami platformy. Tę sytuację zmienił debiut serialu "Lupin".


Nowy serial "Lupin" z Omarem Sy w roli głównej jest serią opartą na działaniach Arsene Lupina, czyli genialnego włamywacza, którym inspiruje się bohater. W serialu gentleman Assane Diop, obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.Pierwsza części serialu „Lupin” od debiutu na polskim Netflixie znajduje się cały czas na pierwszym miejscu najpopularniejszych produkcji w naszym kraju. Jednocześnie "Lupin" to jeden z niewielu seriali Netflixa, który krytycy polubili w podobnym stopniu co widzowie (Metascore: 85, 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes).

Co istotne, druga część serialu została już nagrana. Biorąc pod uwagę jego sukces, premiery kolejnych przygód Assane Diopa możemy spodziewać się szybciej niż nam się to wydaje.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.