Serafin wraca na YouTube i już wywołuje kontrowersje!

Serafin wraca na YouTube i już wywołuje kontrowersje!

Na YouTube powraca jeden z bardziej kontrowersyjnych i awanturniczych YouTuberów. Dzisiaj powrócił jedyny w swoim rodzaju Serafin i już wywołuje pewne kontrowersje swoimi komentarzami.


Swój powrót na YouTube Serafin postanowił zadedykować rapującym YouTuberom i nazwał swój film powrotem na "RapTube". Jak łatwo się domyślić, komentuje on tam poczynania popularnych ostatnio rapujących YouTuberów, w postaci Young Multiego, Braci Malczyńskich czy Young Czuuxa. Serafin mówi o nich w sposób ironiczny i cała wypowiedź ma raczej charakter satyryczny.

Serafin mówi, że na YouTube nie było go od 3 miesięcy. Jak jednak widzimy, filmy pojawiały się także nawet miesiąc temu, jednak Serafin nie był w nie zbyt zaangażowany. Swoją przerwę od YouTube'a tłumaczy tym, że był zmęczony nagrywaniem filmów i zniechęcony obcinanymi zasięgami przez Facebooka. Ponadto YouTuber zapowiada zmiany na kanale, chociaż jeszcze nie ujawnił konkretów i jedyną widoczną zmianą jest to, że teraz nagrywa filmy w pozycji siedzącej. Poniżej zobaczycie powrót Serafina:Powrót Serafina na YouTube może sporo namieszać na tej platformie, gdyż jest on znany z kontrowersyjnych poglądów i opinii, których nie boi się wygłaszać publicznie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.