Serafin wraca do głównego contentu po miesięcznej przerwie!

Serafin wraca do głównego contentu po miesięcznej przerwie!

Od ponad miesiąca na kanale Serafina nie pojawił się żaden materiał tematycznie pasujący do contentu, jaki do tej pory mogliśmy na nim oglądać. Na szczęście była to chwilowa przerwa.


Ostatnimi czasy Serafin oferował swoim odbiorcom głównie filmy z wyjazdu do Chorwacji oraz kilka innych materiałów. Nic dziwnego więc, że pewna część widzów tego twórcy zaczęła zastanawiać się nad powodem takiego stanu rzeczy. Niektórzy sugerowali brak pomysłów oraz brak chęci do nagrywania. Serafin postanowił właśnie rozwiać wszelkie wątpliwości publikując stosowny wpis na swoim facebookowym profilu.Okazuje się więc, że głównym powodem przerwy była polityka samego portalu polegająca na zmniejszaniu zasięgu filmom, w którym pojawiają się przekleństwa. Doprowadziło to do tego, że ostatnie klipy u Serafina często ledwo przekraczały próg stu tysięcy wyświetleń. Mimo krótkiego zniechęcenia tym faktem, twórca postanowił nadal robić to, co robił do tej pory i ogłosił oficjalny powrót na początku września.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.