Tak ma wyglądać nowy Assassin's Creed - wyciekł kolejny screen

Tak ma wyglądać nowy Assassin's Creed - wyciekł kolejny screen

W ostatnim czasie głośno jest o dwóch tytułach, o których nie wiadomo zbyt wiele. Mowa tutaj oczywiście o Far Cry 5 oraz nadchodzącym Assassin's Creed: Origins. Drugi tytuł jest już oficjalnie potwierdzony, lecz dopiero teraz na światło dzienne wyciekł pierwszy (prawie że pewny) screen prosto ze świata gry.
Artykuł na temat plotek dotyczących rzekomych prac nad nową odsłoną serii Far Cry pojawił się u nas stosunkowo niedawno - możecie przeczytać go w tym miejscu. Jak na razie praktycznie nic o tej produkcji nie wiadomo. Inaczej jest w przypadku nadchodzącego Assassin's Creed: Origins, z którego to pojawił się prawie że oficjalny screen prezentujący wyprawę po morzu.Warto zaznaczyć, że informacje o powyższej grze pojawiają się już od ponad roku, lecz od tamtego momentu nie pojawiła się jeszcze żadna wieść, która zaspokoiłaby fanów serii. Pierwsze plotki głosiły, że akcja nowego Assassina rozgrywać się będzie w starożytnym Egipcie i coraz więcej znaków na niebie wskazuje, że tak właśnie będzie.

Najnowsze doniesienia wprost od Liama Robertsona (człowieka mającego niezłe kontakty w branży gier wideo) wskazują również na to, że gra nie będzie nosić podtytułu Empire, jak to mówione było przez dłuższy czas, lecz Origins. Ten sam człowiek zdradził także, że produkcja ma być mniej liniowa od swoich poprzedników i stawiać przede wszystkim na aspekt eksploracji. Pojawić się ma także dwóch głównych bohaterów - kobieta i mężczyzna - a oprócz Egiptu przyjdzie nam zwiedzić także Grecję oraz pożeglować po morzu Śródziemnym i staczać na nim bitwy.

Przedstawiony screen nie jest do końca potwierdzony, lecz jeśli porównać go z wcześniejszymi, które oglądać mogliśmy chociażby w lutym tego roku, to wygląd głównego bohatera jest niemal identyczny.


Co sądzicie na temat powyższych doniesień? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.