SciFun z nową serią – Strumień Ciekawości!

SciFun z nową serią – Strumień Ciekawości!

SciFun po zakończeniu poważnej analizy teorii płaskiej ziemi wyraźnie eksperymentuje z nowymi formatami na kanale. Właśnie ruszyła nowa, obiecująco zapowiadająca się seria - Strumień Ciekawości!


Jak przebiegały wędrówki kontynentów, w jaki sposób wypiętrzały się himalaje, czy Polska leżała na półkuli południowej? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w najnowszym materiale przygotowanym przez Darka Hoffmanna.

Film to potężna dawka informacji luźno powiązanej ze sobą geologicznie i geograficznie. SciFun swobodnie bryluje między tematami prezentując ciekawostki w sposób przystępny, a przy tym zajmujący. Na pewno wyniesiecie sporo wartościowej wiedzy zapoznając się z poniższą produkcją!Po zakończeniu serii Płaskiej Ziemi na kanale możemy zauważyć powiew świeżości. Darek wyszedł poza ramy astronomii i fizyki, publikuje także treści dotyczące pozostałych dziedzin nauki. Oprócz Strumienia Ciekawości, powstała ostatnio seria z zabawkami naukowymi czy omawianie wartościowych książek. Życzymy powodzenia z nowo powstałym cyklem!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu