SciFun powrócił na YouTube!

SciFun powrócił na YouTube!

Po 14 miesiącach przerwy w nagrywaniu powraca jeden z braci Hoffman - SciFun. Jego kanał istnieje od 2011 roku i obecnie bardzo niewiele brakuje mu do 1 mln subskrypcji. Miejmy nadzieję, że powrót pozwoli mu szybko osiągnąć ten Youtubowy kamień milowy!


Ostatni film na kanale został opublikowany w marcu 2019 roku. Nikt nie spodziewał się tak spektakularnego powrotu, jednak już w przeszłości zdarzało się Darkowi Hoffmanowi znikać na dłuższe chwile.

W najnowszym filmie SciFun nie rozwodzi się długo nad przyczyną swojej nieobecności, a jedynie pokazuje co nowego przygotował dla swoich widzów:Opis filmu, napisany w iście Lemowskim stylu, objaśnia, że SciFun zniknął z YouTube na rok, bo przeniósł się wraz z bratem, AdBusterem, w czasie.
Po kilku miesiącach spędzonych w piwnicy tego zdrajcy i nikczemnika sad-booo-stera, udało mi się zbudować w końcu wehikuł czasoprzestrzenny, w którym zamierzałem opuścić mój loch i wyjawić światu prawdę. Mój przeklęty brat jednak, któregoś dnia nakrył mnie na próbach z analizatorami mezonowymi, które to były ostatnią składową działania machiny. A nakrył, bo z powodu niedostatków materiałowych (z jakiejś przyczyny w piwnicy był głównie papier toaletowy) analizatory były zbyt głośne i tego zbrodniarza zaalarmowały. (...)

Sekcja komentarzy również nie rozczarowuje:

Można zatem uznać, że SciFun powraca na YouTube w swoim dawnym stylu: jest naukowo, ale też śmiesznie. Miejmy nadzieję, że Darek zostanie już na stałe. Witamy z powrotem!

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.