SciFun powraca z poważną analizą płaskiej Ziemi!

SciFun powraca z poważną analizą płaskiej Ziemi!

Teoria płaskiej Ziemi była poruszana na YouTube już wielokrotnie, ale nikt nie odnosi się do tematu lepiej niż SciFun. Na jego kanale pojawiła się czwarta część serii poważnej analizy o płaskiej Ziemi. 


Czwarta część analizy płaskiej Ziemi pojawiła się na kanale SciFuna po około 5 miesiącach od części trzeciej. Nie jest to jednak przytyk, bo twórca działa w słusznej sprawie i należy mu się podziw za cierpliwość w przyjmowaniu kolejnych dawek szaleńczych teorii.Jak twórca napisał na Facebooku za tydzień pojawi się piąta, zamykająca serię część, która również będzie około 40-minutowym wywodem o tym, dlaczego Ziemia nie jest płaska. Cieszymy się, że SciFun powrócił do swojej poważnej analizy i życzylibyśmy sobie więcej tak merytorycznych i jakościowych filmów na YouTube, a zarazem mniej tak skrajnych i nieprawdopodobnych teorii.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.