To już ostatnia część Poważnej Analizy Płaskiej Ziemi od SciFuna!

To już ostatnia część Poważnej Analizy Płaskiej Ziemi od SciFuna!

To była piękna przygoda i przeprawa przez ludzką głupotę. Chciałoby się rzec, że ta przygoda już się zakończyła, ale pomimo pięciu odcinków Poważnej Analizy Płaskiej Ziemi zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że Ziemia nie jest płaska. 


Ktoś powie: po co w ogóle dyskutować z kimś, kto nie dopuszcza do siebie racjonalnych argumentów? SciFun wyjaśnił to w opisie ostatniej części Poważnej Analizy, twierdząc, że istotnie nie ma to większego sensu, jednak jest to bardzo ucieszne, a przy okazji można dowiedzieć się czegoś ciekawego o prawach przyrody. Poniższy materiał można więc potraktować przede wszystkim jako materiał popularnonaukowy.SciFunowi należą się ogromne brawa i gratulacje za wytrwałość w zbieraniu materiałów i przedzieraniu się przez piekielne odmęty ludzkiej głupoty. Pięcioma częściami Poważnej Analizy YouTuber zasłużył sobie na miano Masochisty.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.