Składany smartfon od Samsunga pojawi się jeszcze w tym roku!

Składany smartfon od Samsunga pojawi się jeszcze w tym roku!

Składane smartfony jawią się trochę jako wizja rodem z filmów science-fiction albo latające taksówki, które już naprawdę bardzo niedługo mają zapełnić przestrzeń powietrzną nad naszymi głowami, a jednak ciągle ich nie widać. Wygląda jednak na to, że czcze przechwałki Samsunga staną się rzeczywistością i dostaniemy smartfono-podobne-coś.


Prezes działu mobilnego Samsunga, DJ Koh, oficjalnie poinformował, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się rozkładanego telefonu. Nie wiadomo jednak czy możemy spodziewać się jego premiery, czy też "tylko" oficjalnej prezentacji. Coś jednak z tych rzeczy się wydarzy i to jest najważniejsze. Mówi się, że telefon ma zostać zaprezentowany podczas imprezy SDC 2018, która odbędzie się na początku listopada w Kalifornii.

Według DJ Koha składany smartfon ma pozwolić na wykonywanie wielu czynności, gdy pozostanie on nierozłożony. Samsung przez to urządzenie chce połączyć doświadczenie znane z tabletów z tym, które użytkownicy znają z telefonów.

Prace nad składanym smartfonem od Samsunga trwają od wielu lat, o czym świadczy m.in. ta reklama, w której pojawia się jedna z wersji tego sprzętu:Jesteśmy bardzo ciekawi nowego smartfona od Samsunga, ponieważ może to być rewolucja w świecie technologicznym. Nie ma zatem już wątpliwości, czy taki telefon powstanie, teraz powstaje jednak pytanie, czy takie rozwiązanie przyjmie się wśród użytkowników.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.