Samsung oficjalnie zaprezentował składany smartfon!

Samsung oficjalnie zaprezentował składany smartfon!

Ta wiadomość była kwestią czasu, ale trudno nie zgodzić się z faktem, że czekało na nią naprawdę wiele osób. Samsung właśnie oficjalnie zaprezentował pierwszy tego typu składany smartfon na świecie!


Całość miała miejsce podczas dzisiejszej prezentacji otwierającej tegoroczną konferencję Samsunga. Na krótkim pokazie, przedstawiony został smartfon, który właściwie bardziej można nazwać tabletem, po którego złożeniu, działa jak urządzenie mobilne. Takie też przypomina, chociaż trzeba przyznać, że szerokość urządzenia pokazanego na prezentacji, pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Z drugiej strony producenci zapewniają, że właściwy telefon jest ukryty w obudowie, która ma zasłaniać jego właściwy design, więc poniższe zdjęcia nie obrazują rzeczywistego wyglądu telefonu.

Poniżej obejrzycie fragment pokazu nowego urządzenia Samsunga.Według informacji podanych na konferencji, masowa produkcja składanego smartfona Samsunga ma ruszyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.