SA Wardęga z pierwszym prankiem po wielkiej przerwie!

SA Wardęga z pierwszym prankiem po wielkiej przerwie!

Ostatni materiał na kanale SA Wardęgi został opublikowany w listopadzie 2016 roku. To właśnie wtedy pojawił się making of z filmu o Robokocie. Od tego czasu Sylwester Wardęga publikował jedynie vlogi na "Krulestwie", zaniedbując tym samym główny kanał. Teraz najpopularniejszym polski YouTuber i prankster powraca!


A wszystko to za sprawą najnowszego, blisko 5-minutowego filmu pt. "Summoner", w którym Sylwester umieścił kilka różnych pranków. Począwszy od stworzenia przypominającego Demogorgona z Stranger Things, przez człowieka upodabniającego się do dyni, po dziadka robiącego salto. Zobaczcie sami ten materiał!Komentarze pod filmem mówią same za siebie. Wielu widzów cieszy się z powrotu YouTubera. Czy wkrótce zobaczymy kolejne pranki?  Jest to wielce prawdopodobne, ponieważ SA Wardęga nie próżnował ostatnio jeśli chodzi o nagrywanie. Sporo nagrań zrealizował bowiem w ubiegłe wakacje, podróżując m.in. po Brazylii i współpracując z zagranicznymi twórcami. Jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.