SA Wardęga rozpoczął serię filmów z Indii

SA Wardęga rozpoczął serię filmów z Indii

Indyjska przygoda Sylwestra Wardęgi rozpoczęła się już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz twórca zaczął dzielić się z nami materiałami nagranymi podczas swojego wyjazdu. Mieliśmy okazję zobaczyć już, jak mieszka się YouTuberowi w Delhi, a teraz Sylwester prezentuje kolejne filmy. 


Nowe materiały pojawiły się zarówno na głównym kanale Sylwestra Wardęgi, jak i na pobocznym kanale, czyli na "Krulestwie". Dzisiaj twórca zaprezentował film, w którym postanowił sprawdzić geograficzną wiedzę ekonomicznych imigrantów. Sylwester zapytał ich o umiejscowienie Polski na mapie świata, jednak nie każdy był w stanie poprawnie odpowiedzieć na to pytanie.Sylwester nie zapomniał jednak o swoim głównym kanale, na którym pojawił się pierwszy film po 11-miesięcznej przerwie. Tym razem YouTuber powrócił do początków i nagrał pranka. W stroju imitującym posąg twórca straszył przechodniów i sprawdzał ich reakcje.Twórca przyznał już wcześniej, że chce spróbować swoich sił także na zagranicznych rynkach, a Indie to dopiero początek jego przygody. Pod opisem filmu również o tym wspomniał, zaznaczając, że jego ambicje są ogromne i swoimi filmami planuje dotrzeć do odbiorców na całym świecie. Z pewnością trudno będzie oczekiwać sukcesu na miarę psa-pająka, ale warto próbować i mamy nadzieję, że twórca nie poprzestanie na kilku filmach.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.