Wardęga zdradził ile wydał na wszystkie kostiumy

Wardęga zdradził ile wydał na wszystkie kostiumy

Sylwestra Wardęga - drugi najpopularniejszy YouTuber w Polsce, postanowił pokazać widzom kolekcję swoich kostiumów oraz policzyć to, ile kosztował ich zakup. Okazało się, że wartość wszystkich wyjątkowych ubrań, które posiada twórca, jest naprawdę duża.


Sylwester Wardęga postanowił pokazać swoje kostiumy w odpowiedzi na pytanie zadane mu podczas jednego z ostatnich wywiadów, gdzie YouTuber zapytany został o pieniądze zyskane dzięki słynnemu nagraniu psa w przebraniu pająka. Sylwester postanowił więc policzyć, ile kosztował zakup jego wszystkich kostiumów!

Niektóre z nich mogliśmy już zobaczyć w produkcjach Wardęgi na jego głównym kanale. Jego kolekcja składa się między innymi z kostiumów superbohaterów czy innych fikcyjnych postaci z filmów. Po policzeniu kosztów okazało się, że cena kostiumów wyniosła prawie 200 tysięcy złotych.


Dodatkowo Sylwester opowiedział także dlaczego niektóre z kostiumów nigdy nie zostały przez niego wykorzystane. Twórca przyznał, że miewał pomysły dotyczące wykorzystania danego ubioru, zamawiał go najczęściej z Chin, jednak podczas długiego okres oczekiwania na paczkę często zmieniał zdanie na temat swoich wcześniejszych koncepcji. Wardęga powiedział także, że nie żałuje wydania pieniędzy właśnie w ten sposób, a zakupione kostiumy zawsze mogą przydać mu się w przyszłych produkcjach. Spodziewaliście się tak dużej kwoty?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.