Ruszyła zamknięta beta gry VALORANT!

Ruszyła zamknięta beta gry VALORANT!

Przez ostatnie kilka dni bardzo głośno zrobiło się o nowym FPS'ie twórców League of Legends. Gra VALORANT, pierwotnie nazywana przez deweloperów  "Project A", już dzisiaj rozpoczyna zamkniętą betę. Szczęśliwcy nagrodzeni zaproszeniem do wzięcia w niej udziału, już dzisiaj mogą wypróbować strzelankę od Riot Games. 


Otrzymanie zaproszenia do bety VALORANT'a nie było szczególnie skomplikowane, ale zależało w dużej mierze od szczęścia. Wystarczyło jedynie oglądać którąś z transmisji wyznaczonych przez Riot Games i cierpliwie czekać na powiadomienie. Zamknięta beta wystartowała dzisiaj o godzinie 14:00, a wszyscy gracze mający dostęp do tytułu, mogą na własne oczy przekonać się czy VALORANT faktycznie ma szansę zagrozić, od lat zasiadającemu na tronie esportowych FPS'ów, CS:GO.W chwili pisania tego artykułu VALORANT widnieje na transmisjach wielu popularnych streamerów, a ilość widzów  potwierdza ogromne zainteresowanie tytułem. Oglądając niektóre z nich wciąż możecie otrzymać dostęp do bety, jednak należy się spieszyć, bowiem liczba miejsc z każdą godziną jest coraz bardziej ograniczona. 


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.