Ruszyła kolejna edycja charytatywnej transmisji

Ruszyła kolejna edycja charytatywnej transmisji "Gra Paczka"

12 listopada o godzinie 15:00 rozpoczął się kilkudniowy charytatywny stream Gra Paczka. Będzie on trwał 60 godzin, a udział w nim wezmą najbardziej znani polscy streamerzy. Do wygrania będą również atrakcyjne nagrody, m.in. kolekcjonerka Cyberpunk 2077 czy kultowa figurka Ciri. Zebrane środki zostaną przeznaczone na objęcie pomocą rodzin i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.


Ten rok jest szczególny. Przez pandemię koronawirusa jedni stracili źródło utrzymania, inni mają utrudniony dostęp do opieki medycznej czy nie radzą sobie z izolacją od najbliższych. Dlatego w tym roku jeszcze więcej osób potrzebuje pomocy.
Pomóżmy tym, którzy mieli mniej szczęścia - głosi hasło akcji.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki liczą na twoje wsparcie! Już po raz drugi organizują akcję charytatywną Gra Paczka, gdzie podczas trwania 60-godzinnego streamu możesz wesprzeć potrzebujących poprzez dotacje. Zakończy się ona 15 listopada o północy. Aby wziąć udział w wydarzeniu wejdź na stronę akcji.

Źródło: grapaczka.pl


 

Biorąc udział w Grze Paczce, wspierasz jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Zastanawiasz się jak wyglądała poprzednia edycja?

https://youtu.be/eqcDIT3feLs

Podczas pierwszej edycji Gry Paczki zebrano ponad 300 000 zł. Organizatorzy liczą na pobicie tego rekordu, ponieważ potrzebujących jest o wiele więcej!

Źródło: grapaczka.pl


W pomoc zaangażowali się znani streamerzy z sieci gamingowych Fantasyexpo, Gameset i JaRock, w tym m.in.: AlbanPL, BandiT, Bonkol, Boonguś, Borys, Chocolate Puma, CTSG, Dreuuu, Flamy, Hipnozaa, Kinzzami, Kaftann, Koposova, Kycu, Lempiank, Lariss_Price, Łosiu, MegsonPekson, MICHU Miniuwa, Mordora, NieDaRadek, Niklaus Pieron, Neviina, Nexos, Nieuczesana, Ospanno, Pan KuBaka, PLKD, Rock, Sakebinii, Seto, SirMisiek, Slayproxx, SouShibo, Tuttek, Wonziu, Veneea, Vuzzey, xEmtek i Yuuhi. Ale to nie wszyscy. W trakcie wydarzenia pojawią się również niespodziewani goście.

Na widzów wydarzenia czeka wiele cennych nagród, które będą mieli szansę wygrać w organizowanych w trakcie streamu konkursach. Sponsorami zostali m. in. All in! Games, AMD, CD PROJEKT RED, GIGABYTE, Komputronik Gaming wraz z Fundacją Komputronik, MSI, Pro-Gamer, SPC Gear, TRUST Gaming czy wydawnictwo Znak.

Wygrać można zarówno sprzęt gamingowy jak fotele, komputery, karty graficzne, procesory i inne podzespoły oraz zestawy gier np. 3: Dziki Gon (edycje kolekcjonerskie).

Dla osób wyczekujących oficjalnej premiery Cyberpunk 2077 został przygotowany nie tylko kolekcjonerki Cyberpunk 2077 (dostępny w sprzedaży od 10 grudnia), ale również egzemplarze książek Cyberpunk 2077 oraz zestawy z gadżetami Cyberpunk (torba, plakat, zimowa czapka i przypinki).

Źródło: https://grapaczka.pl/nagrody


Relacje na żywo można śledzić na dedykowanej stronie https://grapaczka.pl oraz w serwisie Twitch na kanale Gra Paczka: www.twitch.tv/grapaczka. Aby sprawdzić plan streamów Gry Paczki: https://grapaczka.pl/plan.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.