Ruszył program Darwinów w player.pl. Jest GENIALNY

Ruszył program Darwinów w player.pl. Jest GENIALNY

Od kilkudziesięciu minut na player.pl można już obejrzeć zapowiadany od kilkunastu dni autorski program Grupy Filmowej Darwin. My jesteśmy już po seansie i jeśli mielibyśmy nasz komentarz ująć w trzech słowach, powiedzielibyśmy: Świetna robota panowie!


W dzisiejszym materiale, trwającym 17 minut możemy zobaczyć cztery skecze. Każdy ma swoją osobną fabułę, charakteryzacje i scenerię. O czym są trwające kilka minut scenki? M.in o załodze pierwszego polskiego statku kosmicznego „S.F. Grunwald”, która odkrywa przerażający błąd, mogący zaważyć na losach ich całej misji czy wyprawie króla Władysława Jagiełło pod Giewont. Pozostałe dwa skecze są o agencji aktorskiej oraz życiowych rozmowach dwóch jaskiniowców.

Charakteryzacja jak zawsze stoi na wysokim poziomie

Co chyba najważniejsze, Marek i Janek zachowali swój oryginalny styl, który znamy z ich kanału na YouTube. Pod względem produkcji, pełen profesjonalizm, dobrze nam zresztą znany z materiałów na ich kanale.

Komentarze najwierniejszych fanów też umacniają myśl, jak bardzo warto było wyjść poza platformę firmy Google:

 
W KOŃCU! Wreszcie doczekałem się waszego wyjścia na szeroką wodę! Jak najwięcej szczęścia i róbcie to dalej, za jakiś czas będziecie już kręcić pełnometrażowe filmy czego oczywiście wam serdecznie życzę!

Panowie, to jest genialne, jesteście wielcy. Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka, ale mam nadzieję, że nie zaniedbacie kanału na YT.
Robicie naprawdę dobre filmy, życzę wam żeby wasza kariera nabierała tempa.

Fajnie ze na innej platformie zachowaliście Wasz styl, produkcyjnie profeska, nic tylko sie uczyć :) Ostatni skecz najlepszy wg mnie :) 

Potencjał artystyczny Grupy Filmowej Darwin ciągle rośnie, a już teraz stanowią oni najlepszy jakościowo przykład kanału na polskiej scenie YouTube.

W dniu rozpoczęcia konferencji Video Arena, wieczorem miała miejsce skromna celebracja współpracy Darwinów z player.pl. Oczywiście nie mogło zabraknąć tortu, a Marek żartował sobie, że nie powinni go jeść przed premierą. Tak teraz po reakcji widzów Panowie mogą być pewni, odwalili kawał świetnej roboty. Zresztą jak zawsze.

Program Wielkie teorie Darwina obejrzycie tutaj.  My ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejny wtorek.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.