Już wkrótce rusza drugi sezon Lekko Nie Będzie!

Już wkrótce rusza drugi sezon Lekko Nie Będzie!

Chwilę temu żegnaliśmy pierwszy sezon "Mówię, co czuję" Rojsona, w którym nie szczędził słowa w wielu tematach. Po tak udanej serii, przyszła kolej na powrót innej, równie popularnej i lubianej, jaką jest "Lekko Nie Będzie" Gimpera. Już wkrótce powróci znany nam talk-show z licznymi elementami zdrowej rywalizacji. 


"Lekko Nie Będzie", czyli internetowy talk-show prowadzone przez Gimpera zyskało ogromną popularność już w pierwszych godzinach od publikacji pilotażowego odcinka. Już wtedy widzowie wiedzieli, że zaproszonym osobom lekko nie będzie, a to nie za sprawą ciężkich pytań (jak wielu wcześniej myślało), a nietypowych konkurencji, wielokrotnie związanych z twórczością gości. Sam prowadzący przyznał w jednym wywiadzie z Polsatem, że "zaprasza więc gości, ale od elementu „talk” ważniejszy ma być „show”, co w polskich realiach nie jest zbyt popularne".Pierwszy sezon skupiał się głównie wśród YouTuberów, gdyż jak sam Tomek przyznał, są to jego znajomi z branży, z którymi zdecydowanie łatwiej się dogadać i zaprosić. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, a sama seria zyskała sobie popularność nie tylko w internecie. Spowodowało to, że horyzont zapraszanych osób nieco bardziej się rozszerzył. Już kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że w pierwszym odcinku wystąpi nie YouTuber, a znany wszystkim raper, czyli Popek. Zbudziło to niemałe zamieszanie, a niecierpliwość w oczekiwaniu na powrót LNB wzrosła. Na nasze szczęście, już za niedługo powrót.Kiedy dokładnie możemy się spodziewać pierwszego odcinka? Na swoim głównym kanale na YouTube został opublikowany krótki wpis zapowiadający powrót serii. Ma on nastąpić dokładnie 6 kwietnia o 18:00 na kanale Lekko Nie Będzie. Na temat uczestników drugiego sezonu nie wiemy zbyt wiele (prócz potwierdzonego już Popka), jednakże możemy przypuszczać, że będą to osoby, które wygrały głosowania widzów na oficjalnym profilu LNB na Facebooku. Wśród nich możemy wyróżnić Maćka Dąbrowskiego, Mandzia z Ignacym czy nawet Czarka Pazurę. Na tym lista gości się nie kończy, a dowiadywać się o nich będziemy na tydzień przed publikacją odcinka na YouTube, gdyż wcześniej będą trafiać standardowo na IPLE.

Już nie możemy doczekać się startu drugiego sezonu Lekko Nie Będzie, który nastąpi za niecałe dwa tygodnie. W tym czasie sam Tomek poleca przypomnieć, bądź nadrobić poprzednie odcinki. Możecie je obejrzeć bezpośrednio na YouTube pod tym adresem, lub na IPLI, klikając tutaj.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.