Rozmowy telefoniczne powracają na kanał Nitra

Rozmowy telefoniczne powracają na kanał Nitra

TheNitroZyniak swoją przygodę z nagrywaniem materiałów na serwis YouTube rozpoczynał od rozmów telefonicznych prowadzonych w nietypowy, śmieszny sposób z przypadkowymi osobami. Seria ta stała się pewnego rodzaju symbolem rozpoznawczym Sergiusza. Każdy nowy odcinek cieszył się znakomitym uznaniem i gwarantował uśmiech na twarzy każdego oglądającego. Po ponad półrocznej przerwie na kanale Nitra pojawił się kolejny materiał, lecz w nieco innej wersji. Zapraszamy do artykułu, z którego dowiecie się wszystkiego o powrocie serii.


Najpierw cofnijmy się w czasie o ponad pół roku. Wtedy też na kanale Sergiusza pojawił się film noszący nazwę "Śmieszne Rozmowy Telefoniczne - Nieświeże pierdy po gumie do żucia". W tym filmie Sergiusz postanowił wkręcić konsultantkę popularnej marki produkującej gumy do żucia. Od tamtej pory nie pojawił się żaden odcinek tejże serii. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji oglądać tego materiału to serdecznie zapraszamy poniżej. Dawka śmiechu gwarantowana!

Wczoraj natomiast byliśmy świadkami powrotu serii. Wszystko było jednak przygotowane z okazji nowych koszulek drużyny PompaTeam. W filmie "SMIESZNE ROZMOWY TELEFONICZNE - TROLLOWANIE WIDZÓW #1" Nitro postanowił zrobić niespodziankę osobom, które zakupiły właśnie nowy t-shirt sygnowany logiem PompaTeam'u i nie przedstawiając swojej osoby spróbować wypytać ich o różne rzeczy. Jednak gdy dany rozmówca wyczuł z kim rozmawia, twórca internetowy rozpoczynał z nim zwykłą rozmowę. Gratulujemy wszystkim szczęśliwcom, którzy mieli okazję porozmawiać z oglądanym przez siebie YouTuberem (nawet gdy nie mieli świadomości, że z nim rozmawiali). Poniżej zamieszczamy zdjęcie nowej koszulki od PompaTeam oraz materiał TheNitroZyniaka.

Tak prezentuje się na ciele Szymona Kasprzyka (Isamu) nowa koszulka sygnowana logiem drużyny PompaTeam. Tak prezentuje się na ciele Szymona Kasprzyka (Isamu) nowa koszulka sygnowana logiem drużyny PompaTeam.
Musimy przyznać, że koszulka prezentuje się naprawdę ciekawie. Jeżeli ktoś taką zakupił to zachęcamy do pochwalenia się nią w komentarzach! Mamy także nadzieję, że popularna seria ze śmiesznych rozmów zagości na dłużej u twórcy, bo przyznajcie sami - humoru nigdy nie za wiele!

Co sądzicie o nowym odcinku "Śmiesznych rozmów"? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii.


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.