Rozmowa z Gonciarzem i Gadzinowskim w Nowym Jorku

Rozmowa z Gonciarzem i Gadzinowskim w Nowym Jorku

Tegoroczny maraton w Nowym Jorku przeszedł już do historii, a polscy reprezentanci rodzimej sceny YouTube'a pod postacią Krzysztofa Gonciarza i Jacka Gadovsky'ego powoli dochodzą do siebie. Tuż po maratonie miał okazję porozmawiać z nimi Vonsky.


Wprawdzie film ma już kilka dni, jednak grzechem byłoby o nim nie napisać, zwłaszcza że sam kanał wyraźnie potrzebuje reklamy. Vonsky na YouTube ma tylko 15 tysięcy subskrypcji, ale takimi materiałami jak ten z Gonciarzem i Gadzinowskim udowadnia, że zasługuje na znacznie więcej. Panowie podczas 30-minutowego filmu rozmawiają o podróżowaniu, życiu za granicą, a także o samym YouTube. Zobaczcie, jak dokładnie przebiegła rozmowa Vonsky'ego, Gadovsky'ego i Gonciarza:Trzeba przyznać, że rozmowa jest w wielu momentach inspirująca i widać, że cała trójka YouTuberów ma wiele do powiedzenia. Chociaż film trwa aż 30 minut, to jednak warto poświęcić te pół godziny, bo dziennie i tak tracimy więcej czasu na inne bezużyteczne czynności, więc czemu nie stracić tego czasu na pouczającą rozmowę z doświadczonymi YouTuberami?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.