Wdrapali się na szczyt warszawskiego wieżowca i powiesili na nim rosyjską flagę

Wdrapali się na szczyt warszawskiego wieżowca i powiesili na nim rosyjską flagę

Dziś w internecie zrobiło się głośno po zamieszczeniu nagrania dwóch Rosjan. Mężczyźni niepostrzeżenie weszli na sam szczyt Złotej 44 - drugiego pod względem wysokości budynku w Warszawie (192 metry) i powiesili na nim rosyjską flagę. Wszystko nagrali i wstawili na YouTube.


Dokładnie dziś sieć zainteresowała się wrzuconym 30 stycznia filmem dwójki Rosjan, którzy wspinają się na szczyt Złotej 44. Wcześniej ich materiał był prawdopodobnie ustawiony na niepubliczny, a dziś zobaczyły go już dziesiątki tysięcy osób.

W samym filmie śmiałkowie niepostrzeżenie wkradają się na teren nieukończonego jeszcze podczas nagrań wieżowca i specjalnym korytarzem wędrują prosto na jego szczyt. Wideo zostało nakręcone latem 2016 roku między 3-4 nad ranem, ale dopiero teraz zostało przez nich wrzucone. Ich kanał został założony 5 dni temu, ale sami twórcy zapewniają, że to nie jest ich ostatni materiał. Obejrzycie go poniżej:Tytuł filmu oraz opis został przetłumaczony przez autorów, którzy skorzystali z funkcji jaką daje YouTube.

Wideo na YouTube zostało potraktowane sporą ilością łapek w dół. Wiele osób podziwia wyczyn Rosjan, ale mimo tego nie toleruje tego, co zrobili przed zejściem z wieżowca. Chodzi rzecz jasna o wywieszenie rosyjskiej flagi na jego szczycie. Jakby tego było mało, w filmie dodali pod to podkład rosyjskiego hymnu co podburzyło kolejnych widzów.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.