ROJSON zapowiedział kolejną edycję PZR!

ROJSON zapowiedział kolejną edycję PZR!

Największa paintballowa inicjatywa integracyjno-sportowa w Polsce organizowana przez ROJSONA doczeka się wkrótce kolejnej, już 35 edycji! Tym razem event YouTubera zawita w dniach 11-12 maja do Uniejowa. 


Osoby śledzące inicjatywę jaką jest PZR, na pewno kojarzą miejscowość Uniejów pod Łodzią, w której już nieraz odbyło się wydarzenie współtworzone przez Patryka. Na polu VATTENBALL Paintball, ROJSON i jego widzowie wezmą udział w 7-godzinnym evencie. Paintball z Rojem standardowo potrwa cały weekend, a każdego dnia może pojawić się na nim nawet 150 osób.

Na miejscu na uczestników standardowo będzie czekało mnóstwo atrakcji, a oprócz udziału w samym pojedynku paintballowym, każdy będzie mógł zdobyć świetne nagrody. Tych nie zabraknie, ROJSON z edycji na edycję podnosi poprzeczkę jeśli chodzi o ich liczbę, a także wartość. Jest na co czekać!Jeśli jesteście zainteresowani tym wydarzeniem, przejdźcie do rejestracji klikając tutaj. PZR XXXV odbędzie się już za miesiąc, śpieszcie się!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.