ROJSON z filmem z okazji 25. lat Fallouta!

ROJSON z filmem z okazji 25. lat Fallouta!

Popularna seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych pod nazwą Fallout zadebiutowała 25 lat temu! Z tej okazji ROJSON, czyli bez wątpienia jeden z największych fanów serii, podzielił się specjalnym materiałem, który musicie obejrzeć.


Pierwsza gra serii Fallout stworzona przez Black Isle Studios zadebiutowała w 1997 roku. Oznacza to, że w tym roku mija dokładnie ćwierć wieku od jej wydania. Choć serię przez ten czas spotkały zarówno lepsze, jak i gorsze momenty, zawsze była ona w sercu tysięcy graczy na całym świecie. Graczy, wśród których znalazł się Patryk "ROJO" Rojewski. To właśnie z tego powodu, ROJSON postanowił podzielić się dziś na swoim kanale wyjątkowym materiałem.

YouTuber znany z zamiłowania do tytułowej serii gier, dzięki której tak naprawdę powstał jego kanał, opublikował odcinek specjalny będący mieszanką jego popularnych serii - od "Sentymentalnie Przez Gry" przez "Mówię, co czuję" aż po "Postnuklerarnie". Wszystko to w ramach filmu na temat jego ulubionego dzieła - serii Fallout, a także ogólnego zamiłowania do tematyki fantastyki postapokaliptycznej.


W dzisiejszym materiale specjalnym ROJSON postanowił podzielić się między innymi całą historią serii oraz tym, jaki wpływ gra miała na jego życie. Nie zabrakło przy tym licznych wspomnień i sięgania do momentów, które zapadły w pamięci Patryka najbardziej. Tych wyjątkowych chwil związanych z Falloutem w życiu YouTubera było naprawdę wiele, co świadczy o tym, jak ważna dla ROJA oraz całej społeczności jego kanału jest to produkcja.

Oprócz tego wszystkiego, ROJSON podzielił się świetną informacją. YouTuber zdradził, że został zaproszony na 60. urodziny twórcy Fallouta - Briana Fargo. Wydarzenie odbędzie się już w grudniu w Los Angeles, a widzowie mogą spodziewać się specjalnego materiału w związku z tą podrożą. Czekacie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.