ROJSON z relacją 41. edycji PZR z gościnnym udziałem Gimpera i BOXDELA

ROJSON z relacją 41. edycji PZR z gościnnym udziałem Gimpera i BOXDELA

Kolejna, 41. edycja Paintballu z Rojem, to już historia! Ostatnie wydarzenie w 2022 roku w ramach integracyjnej inicjatywy ROJSONA, okazało się pełne atrakcji i niespodziewanych wydarzeń. Sprawdźcie sami!


Sport, integracja, zabawa - to chyba najlepsze sformułowania opisujące organizowane przez ROJSONA wydarzenie, jakim jest Paintball z Rojem. W miniony weekend (w dniach 1-2 października) doczekaliśmy się 41. edycji eventu YouTubera. Gościem specjalnym wydarzenia w pierwszym dniu imprezy był Gimper oraz Sheeya, natomiast drugiego dnia na paintballowe pole zawitał sam BOXDEL.

Fot.: Jeremiasz Jankowiak Fotografia


41. edycja PZR została tradycyjnie nagrana, a relacja z jej przebiegu właśnie trafiła na kanał Rojsona. W materiale jesteśmy świadkami pojedynku BOXDELA z Gimperem w ludzkiej klatce, pojedynku niepełnosprawnych bokserów na wózkach inwalidzkich, wywiadów w zaproszonymi twórcami oraz przede wszystkim licznych scen akcji z paintballowego pola. Ostatnia edycja PZR przejdzie do historii jeszcze pod jednym względem. Na wydarzeniu odbyły się pierwsze w historii tej inicjatywy oświadczyny.ROJSON w ostatnich dniach opisał PZR jako swoje najważniejsze osiągnięcie oraz twórcze dziecko, dzięki któremu ma co po sobie zostawić. Patrząc na obrazki z minionego weekendu, zdecydowanie te słowa znajdują swoje potwierdzenie. Życzymy zatem Patrykowi oraz wszystkim jego widzom, aby ta integracyjna inicjatywa trwała tak długo, jak to tylko możliwe, a także żeby jak najdłużej szerzyła ideę tego, że "Gry łączą, a nie dzielą".

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.