ROJSON pokazuje swoją kolekcję gier i figurek

ROJSON pokazuje swoją kolekcję gier i figurek

Edukacyjna seria ludologicznych filmów pt. "Gry Na Receptę" od ROJSONA ma już 10 odcinków. W ramach pewnego jubileuszu, YouTuber podzielił się odcinkiem specjalnym, w którym pokazuje swoją kolekcję gier i figurek. 


W najnowszym materiale ROJO przedstawia gry, które rozkochały go w gamingowym świecie, uwrażliwiły go na piękno artystyczne oraz spowodowały, że obecnie jest tym, kim jest. Twórca w dzisiejszym filmie pokazuje ważne z jego punktu widzenia tytuły, które w pewien sposób są dla niego ważne. "Każda gra to inny etap mojego życia, o każdej grze mógłbym gadać godzinami" - mówi w odcinku Patryk.

ROJO w filmie kilkukrotnie zaznacza, dlaczego ważne jest dla niego takie miejsce, szczególnie w czasach, gdy digitalizacja powoduje, że forma fizyczna wypierana przez elektroniczne wersje gier. Zobaczcie materiał sami!Trzeba przyznać, że kolekcja ROJSONA robi spore wrażenie, a liczba tytułów na półce może zwalić z nóg niejednego fana gier komputerowych.  To co pokazał nam YouTuber doskonale oddaje pasję jaką dzieli się od wielu lat na swoi kanale. Koniecznie zapoznajcie się z materiałem Patryka i dajcie znać, która pozycja z przedstawionej kolekcji zaskoczyła was najbardziej!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.