ROJO zdradził swoje plany na przyszłość!

ROJO zdradził swoje plany na przyszłość!

Twórczość YouTubera jakim jest ROJO od lat ulega regularnej przemianie. Pewne elementy towarzyszą jej mimo tego przez cały czas. Co jednak twórca szykuje dla swoich widzów w przyszłości? O tym przeczytacie w tym artykule.


YouTube dla ROJA okazał się niesamowicie ważnym narzędziem, dzięki któremu może realizować się w swojej pasji, oferując przy tym mnóstwie widzów rozrywkę. Nie ulega także wątpliwości fakt, że serwis jest jednym ze źródeł zarobków Patryka, które pozwalają na dalszą inwestycję w kanał, a tym samym jego rozwój. YouTuber nie zamierza jednak pracować jedynie nad swoim kanałem i w swoim najnowszym materiale dokładnie tłumaczy, co zamierza jeszcze robić. Plany są naprawdę zdumiewające!

"Okazałbym się osobą szalenie nieodpowiedzialną wobec rodziny, gdybym miał stawiać wszystko tylko na jedną kartę" - powiedział ROJSON tłumacząc widzom, że zabezpiecza się zawodowymi alternatywami, o których cały czas myśli i planuje. Tak Patryk zdradził wszystkim 6 rzeczy, które zamierza realizować bądź po części już realizuje, z myślą o swojej rodzinie, własnej przyszłości, a także o widzach.

1. Marka odzieżowa

Pierwszy element, o którym wspomniał ROJO już istnieje. Jest to jego własna marka odzieżowa, która wystartowała w zeszłym miesiącu i została niesamowicie dobrze przyjęta wśród widzów. Mimo tego, twórca nie zamierza spocząć na laurach. Jego cel jest prosty - stworzenie najlepszej marki odzieżowej dla graczy w Polsce, która nie będzie jedynie dodatkiem do jego twórczości, lecz będzie bardziej popularna niż on sam. Ten krok zamierza zrealizować wyjątkową jakością, ceną, nowymi wzorami i krojami. W najbliższych dniach będziemy świadkami częściowej realizacji tego wszystkiego. Rojson wypuści bowiem aż 5 nowych wzorów.2. Własna książka

Książki YouTuberów były w zeszłym roku bardzo gorącym tematem. Jedne z nich były uważane za bardzo dobre, a inne wręcz wyśmiewane. ROJO o napisaniu własnej książki myślał już od dłuższego czasu. Niektórzy sugerowali mu wydanie pracy magisterskiej, lecz twórca powiedział, że po latach byłaby ona wybrakowana. Patryka zdecydował więc o przeformatowaniu pracy i napisaniu historii gracza, o zabarwieniu autobiograficznym. Jesteśmy pełni nadziei w stosunku do tego projektu, szczególnie biorąc pod uwagę doświadczenie ROJSONA - zarówno w publicystyce jak i szeroko pojętym gamingu. To po prostu musi wyjść!

3. Pole paintballowe

Ten projekt to zdecydowanie coś bardzo ciekawego i nietypowego biorąc pod uwagę plany innych YouTuberów. Jest to kosztowna inwestycja, którą YouTuber będzie mógł najprawdopodobniej zrealizować dopiero za kilka lat. O co dokładnie chodzi? Powiązań zarówno ROJA jak i jego widzów z Paintballem chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć - wystarczy wspomnieć, że Patryk odpowiada za organizację największych paintballowych eventów w Polsce, które później są relacjonowane i oglądane przez dziesiątki tysięcy osób. Pole paintballowe, które zamierza kiedyś zbudować, to na pewno świetna inicjatywa dla całej społeczności oraz możliwość stworzenia czegoś pod własne potrzeby, dając przy tym upust swojej kreatywności. Tej ROJSONOWI z pewnością nie brakuje.4. ???

Kolejny krok został nieprzypadkowo zatytułowany znakami zapytania. Wszystko przez to, że ROJSON zdradził ten plan w odcinku Otwartych Kart na kanale Lekko Nie Będzie, który dopiero za jakiś czas ujrzy światło dzienne, stąd decyzja o jego niezdradzaniu. Patryk zapowiada jednak, że będzie to naprawdę gruba wiadomość. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać!

5. Własna gra wideo

Jeśli słyszymy "ROJO", to w pierwszej kolejności myślimy o grach. Własna gra jest kolejnym planem Patryka, który w tym temacie jest doświadczony jak mało kto. Patryk chciałby kiedyś przygotować grę, która zachwyciłaby graczy pod względem fabularnym. To wszystko wiąże się jednak z kolejnymi kosztami, które będą sporym utrudnieniem przy realizacji projektu. Mamy nadzieję, że i to kiedyś się zmieni, a być może projekt znajdzie jakiegoś inwestora.

6. Streamy

Rojson nie jest raczej twórcą słynącym ze streamów. Częściej występował w roli gościa na takowych, niż sam je prowadził. Od przyszłego roku zamierza to jednak zmienić, zaczynając z regularnymi transmisjami na żywo. YouTuber nie ukrywa, że będzie to świetna opcja urozmaicenia jego twórczości oraz zwiększenia integracji z widzami. Trudno się z tym nie zgodzić, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że widzowie Roja słyną ze sporego zaangażowania w jego produkcje.

Wszystkie sześć planów YouTuber zamierza w przyszłości wcielić w życie, jednak jak mówi, będzie to trwało latami. Bierze pod uwagę, że nie jest możliwe rzucenie się na głęboką wodę i równoczesna realizacja każdego z nich, dlatego najpierw skupi się na jednych, a później na drugich. O najważniejszych etapach realizacji powyższych planów ROJO zamierza na bieżąco informować swoich widzów, dlatego zachęcamy was do śledzenia jego twórczości oraz wspierania go w jej realizacji. Sami jesteśmy niesamowicie ciekawi co z tego wyjdzie oraz kibicujemy Patrykowi, aby chociaż część z planów stała się wkrótce faktem.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.