Tata ROJA współtwórcą nowego formatu na kanale YouTubera

Tata ROJA współtwórcą nowego formatu na kanale YouTubera

W lipcu ubiegłego roku na kanale ROJSONA, w ramach specjalnego wydania "Mówię Co Czuję", pojawił się wywiad z jego tatą. W publikacji poruszony został przede wszystkim temat filmów, ale także gier i muzyki. Dziś doczekaliśmy się nowego epizodu wspólnej rozmowy duetu, jednak ten został opublikowany wraz z ogłoszeniem nowego formatu "vlogowych podcastów" pt. "Kino z tatą".


Patryk "ROJO" Rojewski podzielił się do tej pory kilkoma wspólnymi materiały ze swoim tatą - Piotrem "Rojkiem" Rojewskim. Oprócz tego, YouTuber wielokrotnie zaznaczał, że z jego ojcem łączy go wiele wspólnych tematów, na które mogliby rozmawiać bez przerwy - od książek, przez muzykę i gry, aż po filmy. To właśnie te ostatnie, zostały tematem przewodnim nowego formatu na kanale twórcy.

"Kino z tatą" to seria "vlogowych podcastów", która dziś o godzinie 13:00 oficjalnie wystartowała na kanale ROJSONA. Nowy format duetu ma zafundować masę ciekawych informacji dotyczących kinematografii, w ramach których, otrzymamy między innymi konkretne polecenia dotyczące filmów i seriali, które warto obejrzeć. Patryk zapowiada nową serię w następujący sposób:
Z ogromną przyjemnością informujemy o starcie nowego formatu na kanale, którego pilot ukazał się jakiś czas temu w ramach wywiadu z tatą. Vlogowe podcasty w duecie ojciec i syn nie tylko pomogą mi zrealizować się w sektorze kinematografii, co przede wszystkim zafundują Wam prawdziwą bombę informacyjną i zaproponują masę fajnych rzeczy. Od filmów, przez seriale, po szerokorozumiane kino.

W pierwszym odcinku ROJO wraz ze swoim tatą przedstawili nam ulubionych reżyserów, zapoznali z gigantami branży czy też przedstawili wiele kultowych cytatów i historycznych ciekawostek ze świata kina. Najnowszy odcinek duetu możecie obejrzeć poniżej:Wraz z publikacją dzisiejszego materiału, ROJO pisze na swoich mediach społecznościowych, że ogromnie wierzy w sukces nowego formatu. Trudno się temu dziwić, bowiem nowa seria wydaje się idealna zarówno dla stałych widzów Patryka, którzy ciekawi są jego oraz jego taty filmowych poleceń, ale także dla potencjalnych nowych widzów i fanów kina, którzy głodni są wiedzy na jego temat. Nie pozostało nam zatem nic więcej, jak zachęcić was do zapoznania się z najnowszym odcinkiem ROJSONA i śledzenia przyszłych publikacji w ramach "Kina z tatą".

 

Co uważacie o nowym formacie ROJSONA i jego taty?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.