Rojson jako Adam Jensen z Deus Ex!

Rojson jako Adam Jensen z Deus Ex!

Większość stałych widzów Patryka zapewne dobrze wie, że popularna seria cyberpunk'owych gier akcji, a mianowicie "Deus Ex", stoi na wysokim miejscu wśród ulubionych tytułów Roja. Szczególnie mowa tu o postaci Adama Jensena, głównego bohatera gry, który swoim wyglądem bardzo przypomina internetowego twórcę. Ostatnio Rojson otrzymał świetną szansę na to, by choć na chwilę stać się "prawdziwym" Jensenem!
Dorota's Freaks to kanał charakteryzatorki i malarki, która jest odpowiedzialna za jeden z najbardziej udanych żartów na Prima Aprilis na Polskim YouTube - "ogolonego" na łyso Reziego. Jeśli nie wiecie o czym mowa, zapraszamy do zajrzenia tutaj. Trzeba przyznać, że praca wykonana na głowie Remigiusza swoim realizmem wzbudza niemały podziw. Tym razem twórczyni także mogła pochwalić się swoimi umiejętnościami, ponieważ ostatnio jej kanał odwiedził sam Patryk Rojewski.W ramach nowej serii Doroty - "Druga Twarz YouTubera", w której znani twórcy z pomocą magicznych technik pędzla przeistoczają się w kogoś zupełnie innego, Rojo wystąpił w otwierającym odcinku. Trudno oczywiście się dziwić, iż postacią, w którą zamienił się na czas filmu Patryk, był bliski mu z twarzy Adam Jensen.

Poniżej możecie obejrzeć making of oraz efekt końcowy artystycznej przemiany Roja w postać z "Deus Ex":


Co sądzicie o tej zmianie? Podoba Wam się Patryk jeszcze bardziej przypominający Adama niż normalnie? Czekamy na Waszą opinię w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl