ROJSON z relacją z PZR w klimacie Avengersów!

ROJSON z relacją z PZR w klimacie Avengersów!

35. edycja inicjatywy integracyjno-sportowej ROJA - PZR już za nami! Wydarzenie zorganizowane przez Patryka i współpracujące z nim osoby, odbyło się w dniach 11-12 maja w Uniejowie. Oto co działo się na miejscu!


Blisko 300 osób pojawiło się przez weekend na specjalnie przygotowanym polu paintballowym. Na miejscu oprócz sportowych rozgrywek, na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, a każdy z nich otrzymał jakiś upominek. Dziś na kanale ROJSONA pojawiła się nietypowa, bo w klimacie Avengersów, relacja z tego eventu. Oto ona:Patryk zeszłotygodniowe wydarzenie podsumował słowami, które oddają podejście organizatorów do całej inicjatywy:
Najważniejszą kwestią dla nas jako organizatorów jest oczywiście zrobić absolutnie wszystko co w naszej sile, żeby przede wszystkim zostawić wszystkich uczestników po tym weekendzie, a frekwencja dopisała fantastycznie, z uśmiechami na twarzy i z mega wspomnieniami w sercu. Tarcza!

Z tymi słowami trudno się nie zgodzić. Relacje osób, które odwiedziły 35. edycję Paintballu z Rojem, doskonale świadczą o tym, że był to event, który na długo pozostanie w ich wspomnieniach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję poinformować was o kolejnej edycji inicjatywy ROJSONA.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.