Rojo o tym, jak otrzymał tytuł szlachecki i został lordem

Rojo o tym, jak otrzymał tytuł szlachecki i został lordem

Jeśli śledzicie twórczość Patryka to z pewnością  wiecie, że swego czasu pasja doprowadziła go do spotkania z Brianem Fargo, wydawcą pierwszych odsłon gier z serii Fallout. Ten postanowił teraz obdarować go niecodziennym upominkiem. 


O tym fakcie Rojo podzielił się ze swoimi widzami, publikując na Facebooku interesujący post. Czytając go, dowiedzieć się możemy, że w zamian za "wieloletnie wsparcie dokonań" studia InXile enteranment wspomniany już Brian podarował twórcy skrawek ziemi znajdujący się na terenie rezerwatu w Szkocji. To jeszcze nie koniec historii.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że tamtejsze prawo zakłada, iż posiadacz majątku z automatu otrzymuje tytuł szlachecki - nie liczy się przy tym wielkość i cena regionu, jakim się dysponuje. Od teraz więc Patryk jest... Lordem.Tego typu upominek jest częstym prezentem urodzinowym w Szkocji i nabycie go nie stanowi żadnego problemu. W zamian za kilkadziesiąt funtów można zostać posiadaczem terenu liczącego około pół metra kwadratowego, a przy okazji wesprzeć rezerwat.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.