ROJO otwiera nowego Instagrama po zhakowaniu poprzedniego konta!

ROJO otwiera nowego Instagrama po zhakowaniu poprzedniego konta!

Już kilka miesięcy temu użytkownicy informowali o przejęciu Instagrama znanego YouTubera - Rojsona. Jak wtedy się dowiedzieliśmy, konto zostało zhackowane. Takie sytuacje niestety coraz częściej mają miejsce z popularnymi profilami w mediach społecznościowych. Teraz twórca postanowił utworzyć zastępczy profil. 


Kradzież kont, szczególnie tych na Instagramie, jest coraz częstszym procederem. Taka sytuacja spotkała Rojsona, którego konto mające ponad 200 tysięcy obserwujących, zostało przejęte przez hakera. Zmienił on nazwę profilu, a także usunął wszystkie zdjęcia. Mimo kontaktu Patryka z supportem Instagrama, konta nie udało się na ten moment odzyskać.

Sytuacja może się jeszcze zmienić, ale dziś ROJO zadecydował o utworzeniu zapasowego konta pod nazwą @rojsonofficial. Jeśli uda mu się odzyskać główny profil, nowe zostanie zmienione na oficjalne konto kanału "Jakotako" autorstwa Rojsona i Urhary. Więcej o nowym kanale mogliście przeczytać tutaj.Całą sprawę będziemy na bieżąco śledzili, więc jeśli uda się Rojsonowi odzyskać poprzednie konto, przeczytacie o tym na naszej stronie. Tymczasem zachęcamy was do obserwowania profilu Patryka, co możecie uczynić klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.