ROJO z ważnym filmem na temat narkotyków

ROJO z ważnym filmem na temat narkotyków

Patryk Rojewski stosunkowo niedawno powrócił do regularnego nagrywania odcinków z serii "Mówię Co Czuję". Najnowszy materiał cyklu traktuje o problemie uzależnienia od narkotyków i dopalaczy - warto go obejrzeć!


Pod koniec listopada informowaliśmy Was o wielkim powrocie serii "Mówię Co Czuję". Nie minęło sporo czasu, a Patryk postanowił zaskoczyć widzów dosyć mocnym materiałem traktującym o problemie, który może dotknąć w zasadzie każdego z nas. Mowa oczywiście o uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy.

Mogę się z Wami założyć, że jeśli zapragniecie zebrać w jedno miejsce wszystkie negatywne komentarze na temat Rojsona, to część z nich brzmieć: "co ty bierzesz?". Twórca w najnowszym odcinku "Mówię Co Czuję" postanowił ustosunkować się do tych zarzutów twierdząc, że jedyne co bierze, to radość z życia.

ROJO nie skupia się w filmie na skutkach brania narkotyków. Uwagę kieruje na naturalne i zdrowe zamienniki tych chemicznych "rozweselaczy". Patryk zaleca każdemu podjęcie się aktywności fizycznej oraz oddanie się swoim zainteresowaniom - np. grom wideo. Brzmi jak oklepana rada, ale Rojson uważa, że jest ona najprostsza i najskuteczniejsza."Zamiast ćpać, zacznij grać" - ten cytat zdobiący powyższą miniaturkę chyba najdobitniej podsumowuje przesłanie materiału Patryka. Zażywanie narkotyków nie jest w żadnym wypadku rozwiązaniem problemów. Wystarczy tylko uświadomić sobie fakt istnienia nieszkodliwych alternatyw, którą może być dowolna pasja.

 

Co sądzicie o najnowszym materiale ROJA? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.