ROJSON ze szczerym filmem o swojej karierze na YouTube

ROJSON ze szczerym filmem o swojej karierze na YouTube

W najnowszym materiale z serii „Mówię Co Czuję” Rojson rozprawił się z tematem przemijającej popularności oraz dał swoim widzom do zrozumienia, że ma jeszcze wiele planów do zrealizowania w przyszłości.


Poza całkowicie nową serią pt. „Gry na Receptę”, w której Rojo niejako łączy gry z niesieniem pomocy osobom zmagającym się z różnymi problemami, twórca już od kilku lat prowadzi inny ciekawy format o wymownej nazwie „Mówię Co Czuję”. Poruszane są tam tematy poważne, związane z życiowymi celami, uporczywymi nawykami i motywacją.

Dzisiejszy vlog Patryka kończy się bardzo sentymentalnym i osobistym przesłaniem. YouTuber opowiada o odczuwaniu pewnego rodzaju końca „złotych lat” swojej sławy. Jednocześnie podkreśla, jak dużą rolę w jego twórczości pełni pasja.W materiale znajdujemy również wątek twórców, którzy często nie potrafią poradzić sobie z powolną utratą widzów i przemijającą popularnością kanału.

Rojson przyznał, że przez pewien czas nie doceniał dokonań swojej pracy, mimo że przez tyle lat wkładał w nią całe swoje serce. Patryk finalnie wspomina o celach i planach na przyszłość, ale tych nie będziemy wam zdradzać - w tym celu musicie obejrzeć materiał sami.

Dawid Ignasiak

Student dziennikarstwa na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.