Rojo z vlogiem życia o przyjaźni!

Rojo z vlogiem życia o przyjaźni!

Przyjaźń to coś co dotyczy każdego z nas, do czego każdy nas w mniejszym bądź większym stopniu dąży. Otaczanie się wartościowymi osobami jak się okazuje nie jest takie łatwe, może stanowić źródło problemów, ale mimo wszystko jest jedną z najważniejszych wartości w życiu, o czym w najnowszym vlogu opowiedział Rojo.


"Vlog mojego życia" - tak Patryk mówi o najnowszym materiale na kanale, który został opublikowany w ramach serii "Mówię co czuję". Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Zarówno pod względem poruszonego tematu jak i tego, jak Rojson postanowił przedstawić go widzom. Zaczynając od wielu przykładów z jego życia, przez cytaty znanych osobistości czy twórczość filmową, aż po własne odczucia, które dają wiele do myślenia.

Patryk zaczął od jego przemiany, która nadeszła w czasach młodzieńczych, kiedy to przyjaźń zaczął traktować w nowy i znacznie bardziej przemyślany sposób. Dalej przedstawił rodzaje osób, którymi się otaczał - m.in. na przykładzie znajomych YouTuberów czy środowiska zainteresowanego grami. Zaznaczył, że teoretyczna przyjaźń może być też niebezpieczna i trzeba być czujnym. Sam powiedział: "Czasem nasi najlepsi przyjaciele są sprawcami naszego upadku, a bardziej niebezpieczni są przyjaciele w swej zdradzie niż wrogowie w swej konsekwencji.". Po więcej przemyśleń oraz niewątpliwie ważnych rad, które mogą przydać wam się w życiu, odsyłamy was do vloga Roja:Widzowie docenili dzisiejszy film Patryka, publikując swoje odczucia po jego obejrzeniu. Jedno jest pewne, powyższy materiał niesie ze sobą ogromną wiedzę, która znajduje potwierdzenie w życiu codziennym. To właśnie dlatego komentarze wyglądają m.in. tak:

Rojson, człowieku... To jest tak prawdziwe, w tak genialny sposób o tym wszystkim mówisz, że szczerze wzruszyło mnie to bardziej niż niejedna gra z playlisty "gry z łzą". Cholernie podziwiam w Tobie to, że potrafisz mówić to co myślisz, nie owijać niepotrzebnie w bawełne.. Takie vlogi, szczere i prosto z serca mogłabym oglądać codziennie. Bardzo szanuje i podziwiam!


PŁACZĘ. Rojo to było piękne!Muszę przyznać, że jestem poruszony. Trafiło mnie to, niczym strzała w kolano pewnego podróżnika w pewnej znanej grze :). Skłoniło mnie to do refleksji. Ponadto czuję, że będe wracał co jakiś czas do tego filmiku. Pozdrawiam.

A wy, co sądzicie o materiale Patryka?Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.