Tak Rojo świętował 5-lecie kanału!

Tak Rojo świętował 5-lecie kanału!

O tym wydarzeniu zaczęło robić się głośno już parę tygodni temu. Patryk Rojewski wielokrotnie zapowiadał kilka specjalności, które staną się formą świętowania jubileuszu 5-lecia kanału. Z ciekawym i różnorodnym contentem na kanale ROJSONA możemy zapoznawać się już od pięciu lat i nadal czekamy na więcej!Na obietnicach oczywiście się nie skończyło. Na kanale Roja pojawił się dzisiaj wyjątkowy film, w którym został podsumowany cały ostatni rok działaności twórcy. Współpraca z Izakiem i Rockiem, nowy sponsor kanału - MSI, mnóstwo serii z kultowych gier i o wiele, wiele więcej. Ten świetnie zmontowany materiał skutecznie przypomniał nam, dlaczego tak bardzo lubimy i szanujemy Patryka oraz jesteśmy jego widzami już od pięciu lat.
Firma MSI Polska także postanowiła dodać coś od siebie i z okazji jubileuszu kanału ROJSON, zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest 25 kodów na gry. Wystarczy tylko odrobina kreatywności i pomysł na to, w jakiej roli słynny Smoczysław mógłby wystąpić w filmie Roja.Dziś dowiedzieliśmy się także, czym zaowocuje współpraca Patryka, Izaka i Rocka. Wspólnie skończyli nagrywać polski dubbing w trybie wieloosobowym gry Battlefield 1. Twórcy dali z siebie wszystko, czego efekty zobaczymy już niedługo.Na koniec dnia, Patryk rozdał swoim widzom trochę kodów do gier na steam. Najlepszy w tym jest fakt, że ukrył niektóre znaki, przez co widzowie musieli odgadnąć kod, aby cokolwiek wygrać. Gratulujemy zwycięzcom!Dodatkowo możecie zapoznać się z przeprowadzonym przez nas obszernym wywiadem dotyczącym całokształtu twórczości Roja. Znajdziecie go tutaj.


Z naszej strony chcielibyśmy złożyć serdeczne gratulacje z okazji 5-lecia kanału. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy wspólnie obchodzić tego typu wyjątkowe wydarzenia!


A Wy od ilu lat jesteście już widzami Roja? Dla wszystkich Serdeczna Tarcza i miłego świętowania! :)


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.