Rojo zajął stanowisko w związku z reklamowaniem niebezpiecznej strony

Rojo zajął stanowisko w związku z reklamowaniem niebezpiecznej strony

Zapewne część z Was śledzi materiały z gry "Mass Effect Andromeda", które pojawiają się u Roja na kanale. Dziś w Internecie zawrzało, gdy okazało się w opisie Patryka znajduje się link do niebezpiecznej strony, która reklamuje się jako portal zrzeszający społeczność tej gry. Rojo na szczęście szybko odpowiedział i wyjaśnił całą tę sytuację.


Sprawa została nagłośniona głównie przez kanał MUANIEGO, który na swoim filmie przedstawił to, jak Rojo reklamuje wspomnianą stronę. Teraz już wiemy, że na film ten musimy patrzeć z przymrużeniem oka, bo teraz wiemy już, że sytuacja przytoczona na filmie poniżej to jedynie niedopatrzenie, a Patryk nie dostał od twórców strony ani złotówki.


Na swoim facebookowym profilu Patryk poinformował nas o tym i wytłumaczył, że to jego błąd, którego wcześniej nie zauważył. "Za dużo na głowie, uwierzyłem na słowo. Kto mnie zna ten wie, że nigdy świadomie nie oszukałbym widza." - mówi Rojo, co zapewne nie mija się z prawdą, bo to pierwszy taki przypadek w historii jego kanału.


Niestety, to już kolejna tego typu nieczysta zagrywka ze strony internetowych oszustów w ostatnim czasie. Szkoda, że takie akcje bardzo często trafiają w ludzi, którzy są uczciwi i nie chcieliby jakkolwiek wyzyskiwać swoich widzów. O tym "fenomenie" mówi w swoim filmie MUANI i choć dotyczy on głównie Roja, to warto wyciągnąć lekcję dla siebie - nie ufać stronom, które wydają się w jakikolwiek sposób podejrzane.

Uważajcie zatem na jakie strony wchodzicie w internecie - nawet jeżeli polecają Wam je zaufani YouTuberzy - tacy jak Rojo - to każdy z nich może popełnić kiedyś taki błąd. Ważne, że twórca go dostrzegł i szybko zadziałał prostując całą sprawę i usuwając odnośniki do niebezpiecznej witryny.


ILE WIESZ O ROJU? ROZWIĄŻ QUIZ PONIŻEJ!Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl