ROJO relacjonuje ostatni PZR w 2019 roku

ROJO relacjonuje ostatni PZR w 2019 roku

Na kanale Patryka Rojewskiego opublikowana została relacja z ostatniej imprezy "Paintball z Rojem" w sezonie 2019. Była to trzydziesta ósma edycja tegoż wydarzenia i odbyła się w miejscowości Żory.


"Paintball z Rojem" to event organizowany przez Patryka od 2012 roku. W przeciągu tych siedmiu lat zorganizowano łącznie trzydzieści osiem edycji sportowej akcji integracyjnej. Ostatnia miała miejsce 9 listopada w mieście Żory.

Jednodniowa impreza po raz kolejny spotkała się z ogromnym zainteresowaniem widzów Rojsona. W minionym PZR wzięli udział nie tylko weterani Paintballa, ale także osoby wcześniej nie mające z tą zabawą nic wspólnego. Nie zabrakło oczywiście ekipy The Shielders oraz wsparcia sponsorów pokroju firm Cenega czy CD Projekt RED.Opublikowana relacja z trzydziestej ósmej edycji "Paintballu z Rojem" jest o tyle wyjątkowa, że zaczyna się oryginalną sceną wzorowaną na grze Red Dead Redemption 2. W jej realizację zaangażowali się wszyscy uczestnicy wydarzenia. Materiał zawiera także krótkie rozmowy przeprowadzone z osobami przybyłymi na PZR.

Następna odsłona "Paintballu z Rojem" odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w opisanym evencie, to zapraszamy Was do przeczytania kilku relacji (TUTAJ, TUTAJ bądź TUTAJ) opublikowanych swego czasu na łamach naszej strony.

 

Braliście udział w "Paintballu z Rojem"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.