ROJO z relacją z

ROJO z relacją z "The Witcher Event" we Włoszech!

Wszyscy dobrze wiemy, że ROJO wybrał się do Włoch na specjalny event z okazji premiery nowego dodatku do naszej polskiej chluby jaką jest Wiedźmin 3. Mini fotorelację z podróży jaką odbył ze swoją żoną oraz Izakiem i Gimperem możecie zobaczyć w naszym osobnym artykule, do którego przejdziecie klikając tutaj. Teraz przyszedł jednak czas na coś więcej - relację wideo z tego wyjazdu!


Na samym wstępie Patryk zaserwował nam kilka kadrów z atrakcji jakie czekały na uczestników. Pokazy walki mieczem, występy błaznów czy przechadzający się po zamku Gerald we własnej osobie  to tylko niewielki ułamek z tego co we Włoszech przygotowało CD Project RED. Studio by oddać klimat swojej produkcji wynajęło zamek i sumiennie przygotowało się  do tego wydarzenia. Nie da się ukryć zaangażowania i profesjonalnego podejścia jakie zostało włożone w zorganizowanie imprezy.


Materiał Patryka to nie tylko relacja z wydarzenia, ale także połączenie vloga, unboxingu i jak sam to nazwał kabaretu. ROJO jak to ma w zwyczaju udał się w explore i oprowadził nas po całym terenie, zwiedzając nie tylko błonia, ale także przeróżne korytarze, przejścia i sale, a na każdym kroku spotkać można było najróżniejsze postacie z Wiedźmina, zaczynając od tych najbardziej znany, a na zwykłych wiśniakach kończąc.


Uczestnicy eventu otrzymali mapy zamku, by mogli w bezpieczny sposób zapoznać się ze wszystkimi zakamarkami oraz atrakcjami które czekały na każdego śmiałka chcącego spróbować swoich sił. Zadania które czekały na Patryka i innych to: Liternictwo, próba umiejętności manualnych z sokołem na ręce, przymierzenie stroju, który losowano poprzez karty z gwinta oraz żonglerka, do których przystąpiła Perla. ROJO natomiast zabrał się za zadanie w którym miał odwzorować jeden ze specjalnych ruchów bojowych oraz do równie przyjemnego przypisania konkretnego wina do jego opisu. Jak w dobrym małżeństwie przystało podzielili się oni zadaniami i tak oto Perla odwaliła całą brudną robotę, a ROJSON pobawił się mieczem i napił wina.


REDzi postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale muszę przyznać, że wywiązali się z zadania, odtwarzając świat wiedźmina i dając odczuć całą tą tajemniczość i wszechobecną magię.


Nasz ulubiony youtuber zrobił również unboxing, paczki fantów otrzymanych od organizatorów. Wszystkich, których interesuje co dokładnie się w niej znajdowało zapraszam na relację na kanale Patryka:
Cosplay przedstawiony na evencie stał na naprawdę wysokim poziomie, co można było podziwiać na każdym kroku. Za każdym razem jak oglądam tą relację nie mogę się napatrzeć na jakość wykonania strojów, zwłaszcza u Geralda. Cosplayerzy z Niemiec pokazali nam klasę. Można się od nich uczyć odwzorowywania postaci.
Na finał REDzi przygotowali wspaniały nocny fireshow ze standardowym tańcem ognia jak i specjalnie dostosowanymi do klimatu walkami na płonące miecze. Było na co patrzeć oraz czym się zachwycać.


Nie da się ukryć, że CD Project RED udało się osiągnąć postawiony sobie cel. Poprzeczka była wysoka, jednak czy wystarczająco? Czekamy na następny event i liczymy na jeszcze więcej, bo wiemy że twórcy Wiedźmina zaskoczą nas jeszcze niejednokrotnie.


A co wy myślicie o evencie oraz samej relacji Roja? Chcielibyście wziąć udział w takiej akcji?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.