Paintball z Rojem z nagrodami o łącznej wartości ponad 30 tys. złotych!

Paintball z Rojem z nagrodami o łącznej wartości ponad 30 tys. złotych!

Przy każdej kolejnej edycji PZR zauważyć można coraz to większą ilość sponsorów oraz marek zainteresowanych przedsięwzięciem. Skutkuje to oczywiście za każdym razem zwiększoną ilością obecnych nagród oraz atrakcji - idealnym dowodem będzie zbliżająca się odsłona imprezy.


Wydarzenie organizowane przez Patryka Rojewskiego już od ponad pięciu lat to świetna okazja nie tylko do spotkania się z tym popularnym twórcą, ale też możliwość aktywnego spędzenia czasu w gronie pozytywnych osób. Przy okazji również załapać można się na ciekawe upominki ze strony sponsorów, którzy zauważalnie z eventu na event zwiększają nim swoje zainteresowanie.XXXII edycja "Paintballu z Rojem" to po raz kolejny przełom jeżeli chodzi o ilość nadesłanych oraz przygotowanych nagród. Poprzedni wynik został pobity tym razem prawie że dwukrotnie, co poskutkuje nie tylko tym, iż każdy uczestnik otrzyma jakąś rzecz - każdy otrzyma zestaw przedmiotów. Warto tutaj podkreślić, że mimo takiej sytuacji cena wpisowego na samą imprezę pozostaje bez zmian. Rodzajów nagród jest naprawdę sporo - plecaki, koszulki, gry, filmy oraz przeróżne gadżety to tylko kilka z nich. Łączna wartość prezentów została wyceniona na ponad 30 tysięcy złotych! Zresztą, przekonajcie się sami:Najbliższa odsłona PZR rozpocznie się już 2 września w Tychach. Oprócz Patryka obecny tam będzie również Izak wraz z całą drużyną Izakoo Boars. Wybieracie się również?

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.