ROJO przedstawił poradnik rzucania złych nawyków

ROJO przedstawił poradnik rzucania złych nawyków

ROJO opublikował wyjątkowy materiał z serii "Mówię co czuję". Dotyczy on złych nawyków, a dokładniej - sposobów na wyjście z ich pułapki. Patryk postanowił przedstawić własną historię, by zmotywować innych.


Palenie papierosów, nadużywanie alkoholu i złe odżywianie - to chyba trzy najpopularniejsze czynności, które można zaliczyć do tzw. złych nawyków. Wpływają nie tylko na  nasze zdrowie fizyczne, ale także dotykają psychiki.

ROJO przez dłuższy czas był palaczem i - jak sam twierdzi - kilka razy podejmował się nieudanych prób rzucenia nałogu. Testował różne tabletki i inne specyfiki, które miały go "wyleczyć". Wszystko to jednak spełzło na niczym, ponieważ brakowało mu szczerych chęci.

Według Patryka właśnie to one są przeważające w walce z jakimkolwiek złym nawykiem. Jeśli nie uświadomimy sobie problemu i nie wyrazimy chęci na jego pokonanie, to żadne medykamenty i "diety cud" nam nie pomogą.Twórca zaznaczył też, iż wykluczenie papierosów z życia przyczyniło się do wzrostu jakości życia w ogólnym tego słowa znaczeniu. Zaczął więcej trenować, ograniczył alkohol, a także mniej się denerwuje i po prostu... przyjemniej mu się żyje.

Oczywiście walka z nałogiem wymaga samozaparcia i nie jest usłana różami. Dlatego tym bardziej warto zapoznać się z materiałem ROJSONA, bo kto wie - może pomoże?

 

Co sądzicie o radach Patryka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.