Rojo powraca z serią Mówię Co Czuję

Rojo powraca z serią Mówię Co Czuję

Patryk Rojewski opublikował właśnie nowy materiał z serii "Mówię Co Czuję". Po kilku miesiącach przerwy twórca postanowił wrócić do cyklu filmów opiewających wokół względnie poważnych tematów.


Osoby interesujące się twórczością Rojsona wiedzą doskonale, że mężczyzna uwielbia rozmawiać na tematy powiązane z ludzką psychologią i problemami społecznymi. Dlatego też widzowie Patryka zapewne ucieszą się z powrotu serii "Mówię Co Czuję".

Ostatni odcinek pojawił się w kwietniu tego roku i traktował o sensie oglądania "jak ktoś inny gra". Gościem materiału był Krzysztof Piersa - autor kilku książek o produkcjach wideo.Od tamtej pory mieliśmy do czynienia z posuchą w kwestii kolejnych pogadanek w ramach "Mówię Co Czuję". W materiale o nowym studiu twórca przyznał jednak, że już niedługo planuje wznowić popularny cykl. Słowa nie zostały rzucone na wiatr - światło dzienne ujrzał właśnie nowy odcinek.

Patryk wziął na celownik dosyć poważny temat. Rojo zdecydował się na opowieść o tym czym według niego jest życiowy cel i dlaczego warto go mieć. Materiał okraszony jest ciekawymi cytatami mniej lub bardziej znanych osób, a także nawiązaniami do tematyki gier wideo.Miejmy nadzieję, że na kolejne "Mówię Co Czuję" nie będziemy musieli zbyt długo czekać!

 

Co sądzicie o powrocie serii "Mówię Co Czuję"? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.