ROJO z zapowiedzią pierwszej transmisji na kanale YouTube

ROJO z zapowiedzią pierwszej transmisji na kanale YouTube

Patryk Rojewski jest w sieci od niepamiętnych już czasów, więc wydawałoby się, iż niczym nie może zaskoczyć swoich widzów. Nic bardziej mylnego - twórca ogłosił właśnie... pierwszą transmisję na żywo z kanału YouTube. 


W ostatni poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Rojo planuje przeprowadzić swojego pierwszego streama na platformie YouTube. Twórca nie zdradził wtedy jeszcze szczegółów - ograniczył się do podstawowych informacji pokroju godzin transmisji i tego, co mniej więcej będzie się na niej działo.Kilka dni musieliśmy poczekać na oficjalną ramówkę pierwszej transmisji na żywo. Z komentarzy pod poniższym wpisem wnioskujemy, że widzowie nie mogą się już doczekać streama. Rojo zamierza nie tylko grać w dosyć oryginalne gry, ale także przeprowadzić sesję Q&A, gdzie będzie odpowiadał na pytania internautów.Podczas transmisji przeprowadzony zostanie ponadto konkurs, w którym do wygrania będzie fotel gamingowy marki Quersus. Kto wie, może to Ty zostaniesz tym szczęśliwcem?Stream Patryka rozpocznie się już dziś o godzinie 16:00 na jego oficjalnym kanale YouTube i potrwa około trzy godziny. Rojowi życzymy, żeby wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów!

 

Będziecie oglądać transmisję u Rojsona? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.