Rojo parodiuje bieżące wydarzenia na polskim YouTube

Rojo parodiuje bieżące wydarzenia na polskim YouTube

Wygląda na to, że Rojo wziął sobie do serca przesłanie książki Lot Nad Kukułczym Gniazdem, bo wie, że w niektórych sytuacjach nie pozostaje nic innego, tylko się śmiać, bo inaczej łatwo można zwariować. Tak właśnie często jest na polskim YouTube.


I nie ma w tym nic złego, o ile do wszystkiego podchodzi się z dystansem i humorem. Ostatnie wydarzenia na YouTube Rojson przepuścił przez swoje chore krzywe zwierciadło i tak oto jajko zostało pomalowane długopisem, a miotła rozpoczęła swój opętańczy taniec.Po miniaturce widać, do których YouTuberów Rojson nawiązuje w parodii. Twórca nie obraża ich jednak, a jedynie poprzez żartobliwą formę filmu wbija co po niektórym przysłowiową szpilę.

Tego typu filmy udowadniają, że nie trzeba wielkich nakładów, by stworzyć pomysłowy film. Nie trzeba wywoływać też dramy ani okazywać bólu tylnej części ciała, żeby wypowiedzieć się o aktualnej sytuacji na polskiej scenie YouTube. Do wszystkiego wystarczy pomysłowość i humor.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.